Resim yeteneği kuşaktan kuşağa geçen, güzel sanatların birçok dalında sanatını sergileyen bir sülalenin tek dövmeye merak salan üyesi olarak 2000 yılından beri dövme sanatı ile uğraşıyorum.. Birçok dergi ve TV programında (uzman tv, tv 8, show tv, kanal türk) dövme sanatçısı olarak konuk olup dövme, piercing ve kalıcı makyaj’ın  tarihi, sanatı, sağlıkla ilgili bilgileri aktardım. “Hapishanede Kadın Dövmeleri” isimli bir kitap çalışması ile (kitap olarak basılmadı ama Dövme Sanatı Dergisinde yayınlanıyor)  Türkiye’de bir ilki yaptım.

Sırasıyla Avşa adası, Fethiye Ölüdeniz, İstanbul Nişantaşı’nda ortak stüdyolar işlettim. En sonunda da 2010 yılında yola tamamen tek devam kararı alıp Amazon Dövme’yi kurdum. Stüdyoya ‘Amazon’ ismini özellikle seçerek koydum, çünkü birçok alanda olduğu gibi dövme dünyasında da kadınların yer almasının önündeki psikolojik engellere karşı bir isyan oluştursun istiyordum 🙂

Bunlar dışında dünyaya isyan ve eleştiri ile bakmaya devam eden tüm yapıları izlerim. Buna rağmen hiçbir yapının bizleri köleleştirmesine tahammülüm olmadığından izlemek, gerektiği yerde destek vermek ve eleştirebilme özgürlüğüne sahip olmak genel bakış açımdır..