Bizi Takip Edin
İletişim Bilgileri

AĞIRLIKLI YURTDIŞINDA ÇALIŞIYORUM, YURTİÇİNDE OLDUĞUM TARİHLER İÇİN MAİL İLE RANDEVU ALINIZ
Gsm: 0532 3868930
E-Posta : info@amazondovme.com

Amazon Tweet

Dövme Hakkında Tavsiye

• Dövme yaptırmaya karar verdiyseniz model seçimin de şunu asla unutmamanız gereklidir. Yaptıracağınız dövmeyi bir ömür taşıyacağınız ve ben bu dövme modelinden sıkılmam diye bileceğiniz bir dövme modeli seçimi gerçekleştirmek.

• Dövme modelinizin seçimi kesinlik kazandırdıktan sonra mutlaka yaptıracağınız dövme stüdyosunda ki dövme sanatçısına gösterip onun da düşüncelerini almanızdır. Bu işin uzmanı olduğundan yaptıracağınız dövme modelinde düzeltme ve renk katıp canlandırma gibi size bir çok seçenek sunup dövme modelinizi istediğinizden daha güzel bir formata sokacağına emin ola bilirsiniz.

• Dövme (tattoo) uygulaması yaptırmaya gittiğiniz gün alkol içmemeli alkol vücudunuz da olmamalı, uyuşturucu hap kullanılmamalı, aspirin ve ağrı kesici kullanılmamalıdır. Bu saydıklarım kanı sulandırıp deri altında ki metabolizmayı bozduğundan dövme boyasının girişini engelleyip dövme uygulaması sırasın da çok kanama olmasına neden olur.

• Aşırı şeker hastalarına, ensülin iğne tedavisi gören kişilere dövme uygulaması yapılmaması gereklidir. Bu neden dövme uygulaması yapacağımız her kişiye bunu hassasiyetle sorarız. Aşırı şeker hastaların da yara iğleşmesi çok geç olduğu için dövme bölgesinin enfeksiyon kapma riski yüksektir.

• Dövme yaptıracağınız tattoo stüdyosun da size kullanılacak dövme malzemesinin tek kullanımlık olduğuna dikkat etmelisiniz.

• Dövme malzemesi ve aparatları sizin gözünüzün önün de hazırlarız.

• Dövme (tattoo) işlemi sonrası dövme bakımı konusun da hassas olmalı ve muntazam dövme bakımınızı yapmalısınız.

2012 © Amazon Dövme powered by ATP Ajans
Up