Bizi Takip Edin
İletişim Bilgileri

AĞIRLIKLI YURTDIŞINDA ÇALIŞIYORUM, YURTİÇİNDE OLDUĞUM TARİHLER İÇİN MAİL İLE RANDEVU ALINIZ
Gsm: 0532 3868930
E-Posta : info@amazondovme.com

Amazon Tweet

Dayanıklı Makyaj Makine ve Boyaları

Dayanıklı Makyaj Makine ve Boyaları

Dayanıklı Makyaj makinelerine devir gücü daha düşük olduğu için teknik olarak kalıcı dövme makinelerinin basitleştirilmiş hali de diyebiliriz. Kalem gibi kolay tutulabilen biçimi ve düşük gramajıyla elde ağırlık yapmaz, rahat çalışma imkanı verir. Makinede iğnelerin dışında makinenin ucundaki kimi parçalar da tek kullanımlık, kişiye özeldir.

Dayanıklı Makyaj doğal mikropigmentleri (Dayanıklı makyaj boyaları), cildin yüzeyine yerleştirme sanatıdır. Mikropigmentleri tamamen doğal mineral ve bitki pigmentlerinin mükemmel bileşiminden elde edilir ve kesinlikle yan etkisi yoktur. Dayanıklı Makyaj’da mikropigmentlerin doğal ve su bazlı olmasından dolayı, renkler daha mattır. Makine gibi boyaların markaları da kalıcı makyajın kalitesinde oldukça etkili.

Kalıcı makyaj boyalarının tamamen kişinin anatomisi ile doğru orantılı olup, güneş, solaryum gibi dış etkenlerde korunmak şartı ile dünya ortalamalarında 2 ile 6 yıl kalıcılığı vardır. Yine cihazların teknik özellikleri de büyük farklılıklar gösterir.

2012 © Amazon Dövme powered by ATP Ajans
Up